OK, zamknij

Kotły gazowo/olejowe

« powrót do listy

Typ PACK P TRS TS


Typ PACK-P TRS TS - zakres mocy cieplnej 99 - 935 kW.
Kotły trójciągowe o niskiej emisji NOx, wodne, stalowe, niskotemperaturowe, o obniżonej temperaturze powrotu wody kotłowej do 25 stopni C(gaz) i 50 stopni C (olej).
Kotły współpracują z palnikami wentylatorowymi olejowymi lub gazowymi. Wraz z kotłem dostarczany jest panel sterujący pracą kotła w wersji standardowej do pracy z palnikiem jednostopniowym lub dwu stopniowym Opcjonalnie ze sterowaniem pogodowym, z możliwością rozszerzenia.

Wyposażenie:                                                                                                                                                                                       Izolacja termiczna wymiennika ciepła.Pokrywa przednia wyizolowana termicznie ognioodpornym komponentem ceramiicznym. Wziernik płomienia ze szkłem ognioodpornym. Pulpit sterowniczy w wersji standardowej wyposażony jest w wyłącznik głowny z kontrolką zasilania elektrycznego, termostat regulacyjny i termostat bezpieczeństwa z ręcznym resetem, termometr wody kotłowej, bezpiecznik topikowy. Obudowa kotła panelowa.

Max. ciśnienie robocze 6 bar, (dla kotłów Typ PACK-PTRS TS 31 do 130, ciśnienie 5 bar).

Max. temperatura pracy kotła 95°C , ( na zamówienie temp. pracy 115°C)

Do każdego typu kotla przyporządkowany jest palnik wentylatorowy.

Więcej informacji:

 powrót katalog

« powrót do listy

Zdjęcia:

Copyright © 2011 by Laktherm , wykonanie i utrzymanie Wizja.Net